My ji máme. Jsem spokojená.
28. pro 2019
Mame taky,ale je pro nas jen nahdarni k babicce do auta,na kratsi cesty.ten podsedak je plastovy a neni polstrovany,je na nem jen ten tenoucky potah
28. pro 2019
fouskovi
autor@zuzkaasteli my taky nejezdíme dlouhé vzdálenosti jen do skolky a zpět a na nakup a k doktorovi děkuji
28. pro 2019
Ja byla pri rozbaleni trosku rozpacita,necekala jsem ze je ten podsedak plastovy a je to celkem tvrde,ale kdyz necekate zazrak,je levna,lehka a az na tenhle,dle meho trosku nedostatek,fajn
28. pro 2019
fouskovi
autorAutosedačka RÖMER KID II BLACK Storm Grey
@zuzkaasteli a co tahle
28. pro 2019
Taky doporučuji vyšší řadu. Isofix může zůstat zatažené a nemusí se použít. Máme britax kidfix 2 xp Sict a třeba jen ten vodič pásu mezi nožky ke k je splacení a ten ramenni tlumič taky
28. pro 2019


Britax Romer máme ale tu vyšší řadu s isofixem a jsou tam rukojeťe kde vede pás.myslim že je lepší o něco připlatit