Presne se na 2.chystam. holky, myslite, ze vydrzi do 2.tridy? Ma min zarezu nez treba stokke, tak jsem na ni malyho posadila a nevim nevim.. chtela bych ji pak k psacimu stolu..
24. lis 2020
fouskovi
autorJo vydrží známí ji mají ono se pak vymění ta větší deska za menší a je to normální židle
24. lis 2020

v sobotu jsme mentovali druhou pro mladšího :D