icon

Hezký horky den, prosím co je tohle za kytku a jak si ji můžu vypěstovat sama děkuji

avatar

Hvozdiky, bych rekla. Jak se pestuji nevim.

18. čer 2021
avatar

podle mě je to hřebíček zahradní

18. čer 2021
avatar

Hvozdiky, je to jednoletka a dají se koupit semínka🙂

18. čer 2021
avatar

Teda koukám, že je to i dvouletka i trvalka, v odkazu
@deaneira29

18. čer 2021
avatar

@wendy86 je to klasická dvouletka, ale i já mám zkušenost že jdou cestou samovysevu a pak se z ní v dobrých podmínkách stává trvalka 😉

18. čer 2021
avatar

Hvozdík, koupíš semínka, sice píšou jednoletka, ale vydrží dýl, mám už třetím rokem a mamka mívala roky.... 😊

18. čer 2021
avatar

Tyjo od detstvi to znam jako cinsky karafiat a vubec by mne nenapadlo, ze je to hvozdik 🤔. Jako nazev hvozdik znam, ale mela jsem za to, ze vubec nevim, jak vypada 😂

18. čer 2021
avatar

Naše babičky tomu říkaly čínský karafiát, ale spravne je hvozdík. Minulý týden jsem kupovala sazenici v zahradnictví

18. čer 2021
avatar

@mary.jane
@mku přesně tak moje milované čínské karafiáty😍 teď tu o hvozdiku a říkám si tak sem debil a ani moje oblíbence nepoznám

18. čer 2021
avatar

@mary.jane
@mku
@pusolamy u nás se tomu taky říkalo čínský karafiát, až když jsem kupovala semínka zjistila jsem že mi celý život lhaly 😂😂😂

18. čer 2021
avatar

Mám ji ve váze, vydrží tam dlouho, říkáme jí hvozdík, jednou zasadíš semínka a pak se ti semení sama

18. čer 2021