Hezký horký den prosím můžu synovi skoro 5 měsíců dát ovocnou kapsičku mlíčko moc nechce a zeleninu taky děkuju
Zkus vodu.. jidlo bych az tak neresila, tekutiny ano..
26. čer 2019
Dítě hlady neumře, pokud se zeptáte, skoro nikomu teď děti nejedí. Dcera sní snad pětinu obvyklého množství. Nabízela bych častěji pití.
26. čer 2019
Ja bych dala, ale jednodruhovou, kdyby se osypal, at vis z ceho... A kojeni nebo sunar z chladnejsi vody nestaci? Treba jen nema hlad, to je v horku bezne...