Hezký večer prosím kdo máte pomalý hrnec hrňte na mě prosím vaše top recepty na vaření v něm děkuji
Doporučuji skupinu na fb Loudavé vaření a nebudeš vědět, co vřít dřív ☺️.
Jakékoliv dušené maso na omáčku, jako roštěná, znojemská, guláš, miluju z něj boloňskou, vyvary
Doporučuju kuchařku Loudavé vaření, je tam ten základ 😊 za mě nejlepší recept - mleté maso osmažíme na pánvi s cibulkou, dáme do hrnce, do kterého mezitím nakrájíme "co lednice dá" a zalejeme dvěma plechovkami drcených rajčat 🙈 pokaždé stejné, ale přeci jiné 😅
Já zatím dělám jen vývary, takže se ráda inspiruju
Využívám na hovězí vývar, guláš, ptáčky, trhané maso, maso na šťávě (na houbách/zelenině).
Kuřecí maso mi z pomaláče nechutná.
Nejčastěji vývary a zvěřinu. Hodně dělám i kachnu. Také doporučuji skupinu Loudave vaření, nebo alespoň stejnojmenne kuchařky. Miluju i trhané maso z něj.
Mně odtud chutná sekaná/mleté šišky. Nejsou tak vysušené. Nudličky jakýkoliv s čímkoliv . Celé kuře na zelenině, recept z kuchařky z Loudavého vaření
.