icon

Hezký večer, prosím o tip na desinfekci na rány ale vhodnou pro děti aby nestipala děkuji pěkně

avatar

Betadine bych dala 🙂

23. únor 2021
avatar

Dettol

23. únor 2021
avatar
23. únor 2021
avatar

Dettol

23. únor 2021
avatar

Betadinka prý neštípe.

23. únor 2021
avatar

Dettol spray

23. únor 2021
avatar

Alfasilver

23. únor 2021
avatar

Dettol

23. únor 2021
avatar

Jenže tam píšou vhodné pro děti od 6 let u dettolu
@pettysek
@j.kriv
@missinek
@zuzineckah
@zpch

23. únor 2021
avatar

@fouskovi ja strikal i rocni

23. únor 2021
avatar
23. únor 2021
avatar

@missinek
@zpch dobrá děkuji koupím máme doma 2 leteho kaskadera a myslím si že teď venku to bude veselé

23. únor 2021
avatar

Betadine mast i roztok

23. únor 2021
avatar

Normálně dettol. To bude těch ,,od 6 let,, nejspíše skrze výzkum.

23. únor 2021
avatar

@fouskovi ja to používám u všech dětí od prvních úrazů

24. únor 2021