Hezký večer, prosím o tip na desinfekci na rány ale vhodnou pro děti aby nestipala děkuji pěkně
Dettol
23. únor 2021
dettol
23. únor 2021
Dettol
23. únor 2021
Betadinka prý neštípe.
23. únor 2021
Dettol spray
23. únor 2021
Alfasilver
23. únor 2021
Dettol
23. únor 2021
@fouskovi https://www.mediexpert.cz/p/dettol-antisepticky...
Tento mám namysli.
23. únor 2021
Betadine mast i roztok
23. únor 2021
Normálně dettol. To bude těch ,,od 6 let,, nejspíše skrze výzkum.
23. únor 2021
@fouskovi ja to používám u všech dětí od prvních úrazů
24. únor 2021
Betadine bych dala 🙂