Hezký večer, prosím poraďte co na čištění pleti, začalo se mi dělat strašně moc akné, tak něco účinného dekuji
@zelenaesmolda já se ptám čím tu pleť čistit
Zaklad je pečlivé čištění ráno i večer. Mrkni na tonikum pro problematickou pleť a jsou i čistící masky .
Za mě toto...nic lepšího neznam
Moje pleť nějak špatně snášela respiratory a udělaly se mi pupínky, pomohla mi Weleda Gentle cleansing foam a Weleda matujici fluid na problematickou pleť.
@fouskovi
Cisteni ti nepomuze pokud je za problemem hormonalni zmena nebo treba alergie...
@zelenaesmolda já to mám po té blbe rousce
Čistit ráno i večer , denní krém mám od Havlíkova apoteky a ten je i na noc. Klidně ob den umýt jilovou maskou , koupíš všude v dm. Perfektně čistí do hloubky a pleť je opravdu čistá 🙂
Modrý hydratační gel yves rocher a pak nějaký přírodní krém nebo čistý levandulový olej, ten zklidní pokožku, nanáší se na vlhký obličej. A když cítím pod rouškou napnutou kůži, tak promažu Havlíkův přírodní zázrak a to mi na hodiny pomůže. Stačí koupit jen tu malou tubu 10g, stačí toho malinko na okolí pusy a bradu
Čistit rano a večer ja používám cerave q je to lepší a pak krem, ten mám od havlika
@fouskovi
tak to je celkem logicke protoze akne casto vznika i z klimatizace kdyz jsou nevycistene filtry.Hromadi se ti tam bakterie,ktere zpusobuji vznik akne.V tom pripade plet vycistit a casteji menit rousku 🙂

Resit pricinu,ne dusledek