To vypadá na neštovice, pokud jsou puchýřky nalité tekutinou a přibývají další.
Ano neštovice.
Řekla bych neštovice. To že začínají na hlavě, většinou. Takže ne vždy. Pokud do večera přibudou je to jasné 😉
Neštovice.
Také se přikláním k neštovicím. Pokud jsou vodnaté a budou přibývat, je to jasné. Hlava není úplně vodítko. Oběma dětem začaly jinde (záda a nohy). Ve vlasech minimálně.
Z fotky těžko říct mi měli podobné puchýřky a prý molusky.
A me to přijde jako stipance od komárů. 😉
@luckakratochvilova a ty molusky jsou co děkuji
Neštovice
@fouskovi moluska jsou bradavičnaté puchýřky, virové, v dětských kolektivech vcelku rozšířené onemocnění, blbě se léčí. Potírají se, zasušují, trvá to.
Uvidíš, jeslti se to bude ještě rozšiřovat, jestli jsou ty první podlité tekutinou, pak to jsou neštovice. Pokud je to spíš sušší (ty čerstvé pupínky), pak moluska.
Za mě neštovice


Měl už neštovice?