icon

Holky prosím , kdy začít nepečené cukroví děkuji budu dělat Rafaelo a Medovnikove kuličky a vosí hnízda 😂

avatar

Budu dělat až příští víkend

9. pro 2021
avatar

Já dělám pár dní před Vánocemi.

9. pro 2021
avatar

@jolana24
@khpeta děkuji

9. pro 2021
avatar

Vosí hnízda až těsně před vánocemi, jinak mi to sežerou.

9. pro 2021
avatar

Ja nevim no u nas by se tak 16:05 zacalo, 17:30 dodelalo a ve 20:21 byla kompletne vse sezrano, natoz resit datum 😀😀😀

9. pro 2021
avatar

@jana7ka já budu dělat vosí hnízda 3 várky 😂😂😂

9. pro 2021
avatar

@domisch taky hezký 😂😂

9. pro 2021
avatar

Nepečené dělám pár dnů před Vánocemi

9. pro 2021
avatar

@fouskovi Já jich dělám kolem 150 ks. ale půlku mi snědí než je naplním.

9. pro 2021
avatar

Dělám tak kolem 20.

9. pro 2021
avatar

Budu dělat kolem 20-21.12 dneska jsem si udělala těsta na pečené cukroví a zbytek ať potom 😉

9. pro 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Budu dělat 20.12.

9. pro 2021
avatar

@boban pečené už mám hotové

9. pro 2021
avatar

Pristi vikend budu delat nepecene. Minuly rok, jeste na RD, jsem 14.12.mela uz komplet vsechno (13 druhů) a uz se jen konzumovalo

9. pro 2021