Holky prosím , kdy začít nepečené cukroví děkuji budu dělat Rafaelo a Medovnikove kuličky a vosí hnízda 😂
Já dělám pár dní před Vánocemi.
9. pro 2021
Vosí hnízda až těsně před vánocemi, jinak mi to sežerou.
9. pro 2021
Ja nevim no u nas by se tak 16:05 zacalo, 17:30 dodelalo a ve 20:21 byla kompletne vse sezrano, natoz resit datum 😀😀😀
9. pro 2021
Nepečené dělám pár dnů před Vánocemi
9. pro 2021
Dělám tak kolem 20.
9. pro 2021
Budu dělat kolem 20-21.12 dneska jsem si udělala těsta na pečené cukroví a zbytek ať potom 😉
9. pro 2021
Budu dělat 20.12.
9. pro 2021
Pristi vikend budu delat nepecene. Minuly rok, jeste na RD, jsem 14.12.mela uz komplet vsechno (13 druhů) a uz se jen konzumovalo
9. pro 2021
Budu dělat až příští víkend