Moc krásné a možná i hezčí než originál
@velkabublina Souhlas. Jak to nekdo muze srovnavat. 🤦♀️
A mně se líbí moc
Ja mam taky radeji tu puvodni verzi. Tady se mi nejvic libi Jizerka a Pansky dum.
Mám to naopak. Bartošovou jsem nikdy nějak nemusela, ale dodnes mám husí kůži, kdyz někde hrajou jeji Tri oříšky. Verze od Maškové se mnou nedělá nic, je to takové ploše odzpivane, nijaké...
Na ivetku Nema nikdo
Maškovou mám ráda, ale tohle jí úplně nesedí... Je to takové nudné 🙈
Já mám od Terezky strašně ráda- Láskou se splést, kterou nazpívala s Alešem Kubátem..u té jsem si párkrát i pobrečela..tři oříšky mám ráda od Ivety 🙂
Mě se líbí moc ♡
Mně se nejvíc líbí ta orchestrální verze v pohádce, bez zpěvu 🙂
Já rozumím že někomu se líbit nemusí že originál je prostě jeden a víc nic , ale všem se vše stejné nemusí líbit vždyť nejsme stejní každému se líbí něco jiného a to je v pořádku
Je hezka, ale tak nejak mam asi zazitou tu povodni 😊
Nechápu, proč se pořád někdo snaží něco napodobovat 🙄 Originálu se stejně většinou nikdy nic nevyrovná..
Je skvělá, líbí se mi mnohem víc než původní verze. Ale obecně tu pohádku moc nemusím, raději černobílou Popelku ❤️
Za mě tedy ani náhodou.