Můj muž to natajno v noci vyjídá lžičkou. Já si to mažu na chleba, někdy i s tou marmeládou... https://en.wikipedia.org/wiki/Peanut_butter_and...
10. črc 2020
Mám radši křupavou variantu, ale tahle se zase dá lépe použít třeba do pomazánek, buchet nebo jen na chleba, ale taky do marinády na maso.
10. črc 2020
A já tohle koupila a vůbec nám to nezachutnalo, tak jsem to spotřebovala na sušenky 🙂
10. črc 2020
Super sušenky se z toho dají upict
10. črc 2020
Rozmixovat s banánem a zmrazit jako lednaky. Mňam
10. črc 2020
Mě to teda nechutnalo 😁
10. črc 2020
Tahle je dost ..... No není dobrá no.... 😁 v lidlu mají ještě jednu ta je super.
Já občas dávám do sušenek, babovky lzickou, po upečení je to super. Přítel lžící ujída a nejlepší je na opeceny toast
10. črc 2020
Taky na palačinky
11. črc 2020

Maze se to na pecivo (bananovej chleba, vanocka, toustak,..), dava se do ovesnych kasi, do smoothie, a ja to miluju s nakrajenym jablkem. 🤤🤤