Máš statečně děti 🤩
5. pro 2021
Ty bych do bytu nepustila. Jen Mikuláše.
5. pro 2021
@katastrofa007 ani já 🙄 takové masky k malý dětem 🤦🏼♀️ hnus....
5. pro 2021
@hasara33
@katastrofa007 naše děti se od mala těchto gumových nebojí,je to pro ně jasný převlek. Bojí se načerněných lidí a hlavně když má kopyto😉
5. pro 2021

Tak to by se holky, doslova, posraly.😀