Výpověď
Hezkyý den, chtěla jsem se prosím zeptat v práci my teď běží 2 měsíční výpovědní lhůta a paní vedouci my tvrdí, že když si vezmu ošetřované na děti nebo neschopenku, že ty dny musím povinně odpracovat po skončení výpovědní lhůty . Tak teď opravdu nevím jak to je děkuji a hezký den.
🙂 To je pěkná blbost. To bych si nechala od ní napsat písemně.
11. lis 2024
Pokud dal výpověď zaměstnavatel, tak se o dobu PN nebo osetrovneho vypovedni lhůta prodlouzi si myslim. Polud jsi dala výpověď ty, tak ne.
11. lis 2024
A pak teda ještě záleží, zda se kryje PN s koncem vypovedni lhůty nebo ne
11. lis 2024
Tak to je nejlepší varianta. Pokud je tam nějaký problém, asi bych resila neschopenkou🤷♀️
11. lis 2024
kdo podal výpověď?