🙏🙏🙏 prosím o typ/radu.
Dcera by si přála od ježíška šicí stroj. Něco jsem objevila, ale třeba máte někdo zkušenosti. Chci aby něco ušil, nevydaval pouze zvuk. Je jí 7let.
Taky bych pořídila přímo klasický, nějaký vhodnější pro začátečníky - poradila bych se v nějakém specializovaném obchodě.. ty plastové vyloženě dětské si myslím, že jsou na houby a nic moc nevydrží
Já právě nevím jestli ji to to bude bavit. Nikdo u nás nesije, viděla to v obchodě a řekla mě, že by si to přála.
Taky si myslím, že ty plastové jsou na nic, ale za to kolik to stojí by to mohlo něco vydržet.
@frufru4 jsou to jen hračky, to bych raději par korun připlatila a koupíš nějaký obyč, třeba v Tescu.
@frufru4 A není možnost nechat ji u někoho vyzkoušet? Ale zas jestli doma žádný nemáte, tak byste stroj pak třeba využila i Vy, hm? 🙂
Já spíš háček, nevím jestli by byl stroj můj kamarád😀😀😀
@frufru4 Určitě byl 😀 já taky začala šít z ničeho nic jako úplný začátečník 🙂 a minimálně na nějaké občasné obyčejné opravy či sešití čehokoli se hodí 😉
Asi záleží, kolik chceš investovat a jestli to malou fakt baví. Jestli to není zábava na týden, koupila bych klasicky, ale dětský stroj a pořídila na nej pouze ochranu k jehel.