holky mam dotaz kluk miluje dinosaury jejich kostry.. co mi doporucite ze fakt za to stoji a nejsou tam tri kousky? dneska jsme byli v Narodnim muzeu, coz bylo krasny, ale moc jich tam nebylo., zase tam bylo k videni spousta dalsich zvirat a asteroidu atd...diky
Přírodovědné muzeum v Londýně ti asi nepomůže, což. Ale fakt stojí za to, dinosaurů mraky.
Dinosaurus za mě top. Koster je tam sice šest, ale jsou pravé. A někdy na jaře by měli přidávat exponát.
A vstupné mají zdarma😉 https://www.nhm.ac.uk/discover/dinosaurs.html
@eshly28 neuvidi, neboj🙂 ja tam litam celkem casto tak 3-4 rocne , takže uz něco i videl ale ma teprve 5 a jeste spousta veci ho uplne nezajima. U nad ted frci dinosauri, draci a pak planety a tak.. zvirata- takze Zoo nebo podmorske akvaria.. joo jako ze by se mnou tam sel do divadla to asi neklapne😢, ale uzivame si po kouskach...no a holka skoro 4 v tom jede taky, co ji zbyva, bracha ji tim furt krmi🙂
Jeste me napadl Trilopark
Dino park v plzeňské ZOO