#materskademence 😂 aneb ten pocit když si místo instantní polívky do hrníčku zalejete pytlík majoránky 😅
Tak to jsem se teď neskutečně rozesmala😂
16. únor 2017
gabinka29
autor@petrusew Ani jsem neměla odvahu ochutnat 😀
@amoretspes Jsem rada ze jsem pobavila i někoho jiného než sebe 😉
16. únor 2017
Majoránkový čaj je prý výborný na kašel 🙂
16. únor 2017
Ahoj, mohla bych, prosím, použít tento příspěvek do rubriky Týden ze života maminek? Předem děkuji 😉
28. bře 2017
Chutnalo?😂😂😂