Dnes 39+6 a zatím jsme stále v ve verzi 2v1. Ještě si nechávám malinkou naději, že by ev. do konce týdne to šlo, ale spíše začínám mít opravdu pocit, že rodím snad až na Vánoce. 😀
Každý den na Tebe myslím, jestli už náááhodou nemáš malou u sebe!! Neboj, ono to přijde, držím palce!!!
Ale už by se aj holčička mohla ukázat, jsme zvědavé, co holky?! Kájo, pojď!
@gablona1 Tak ono den mi utíká celkem rychle to, že by se to vleklo, to se říct nedá. Ale spíš už je to takové, že člověk vstane a musí držet všechny části těla, aby se nerozsypaly po podlaze. 😀
@reenik @evazchleva Děkuji holky. No, jsem zvědavá, kdy vyleze ven. Zatím mám pocit, že jí ten full servis mamahotelu naprosto vyhovuje. Už jí 14 dní upozorňuji, že hotel bude brzy v insolvenci, že by měla jít ven, ale zatím bez efektu. 😀
Znám ten pocit. Posledne jsem byla úplne na prášky a manželovi jsem brečela ze už chci rodit 😀 8 dni jsem prenasela
viděla bych to na neděli🙂)). Přeju bezproblémový porod 🙂
@seruska Jo, nedělňátka jsou šťastné děti, já jsem toho živým důkazem. Neděle je skvělý den! 🙂
Já bych to viděla na sobotu 😀 Naše maličká bude mít v sobotu dva roky 🙂 ... Přeju bezproblémový porod ať už to příjde kdykoliv 🙂
To šíleně uteklo 🙂 A taky to vidím na ten víkend 🙂
Hlavně že bude miminko pěkně dopečené a ne žádný předčasňák 🙂
@kacita16 No, hlavně aby nebyla už moc přepečená. 🙂 Ale snad se brzo ukáže. Začínám mít pocit, že se jí ven ani nechce.
@krizecek @martanek1989 @evazchleva @seruska Holky, já v ten víkend ještě doufám, snad se dozvím zítra na kontrole nějakou pozitivní zprávu. 🙂
@martanek1989 Ježiši, to tak rychle utíká. Vždyť je to nedávno, co jste si ji dovezli domů. 🙂
@gebymaruska 1 rok a 7 mesicu! Neskutecne to leti! Ted uz je z ni certik s tvari andela 😀
@gebymaruska ty se divíš, že se jí nechce? Já ani ne, když vidím co se ve světě děje...A když se jí pořád nebude chtít, tak ji ven dostanou tak jak tak :D
Gratuluji k malé Karolínce.
@asmeena Děkuji. 🙂 V porodnici jsem už zůstala ve středu večer, takže stránku jsem doručila v poslední chvíli. 🙂

hezkyyy..tyhle konce jsou taaak dlouhe..drzim palecky at je to brzy🙂