To ale nejsou zimní, zimní budou až tak v říjnu..
10. zář 2015
tam je to vždy masakr ještě ,že mamka tam pracuje ,tak to máme konečně bez boje
10. zář 2015
glimmer
autor@leniczka23 mám tu bundu u sebe a opravdu je zimní a od 14.9. mají zimní ve vel. od 86-116 ... a to pogumované oblečení do deště ...
10. zář 2015
Také se chystám. Ty nepromoky jsou skvělé.
10. zář 2015
Já tak posledně bojovala o mikinu a tu vestu 😀 no vybrat větší velikost byl fakt boj..😉 a dokonce se do toho pustili i důchodci 😀
10. zář 2015
Já posílám vždy přítele hned na 7, stejně jezdí v ten čas do práce, tak vyjede jen o chvíli dříve a sežene mi vždy úplně vše,bez boje a v klidu 😉
10. zář 2015
Ja tam jdu par dni po akci a je to bez boje. Zacali doplnovat zboží par dni po...
10. zář 2015
proto jsem objednala pogumovanou bazárkovou bundu. Jít do Lidlu mi za to nestojí 🙂
10. zář 2015

To bych si šla koupit raději jinak než o ni bojovat, to by mi za to fakt nestálo. Já dnes šla pro snídani a viděla jsem ty ženský u bund a měla jsem dost.