holky, malá měla neštovice, první pupínky 24.1.2023. Je ještě "šance", že by neštovice mohl dostat i syn ... máte někdo zkušenosti, že by to chytilo druhé dítě takto dlouho po tom prvním ...
Deti mely loni na podzim, u dcery se prvni pupinek objevil 20 nebo 21dni po osypani syna a to vsichni rikali po 14dnech, ze uz to nechyti 😅
U nás také 21. den....Už jsem si myslela,že to mladší dcera nechytla a při oblékání na plavání jsem našla první na zádech,pak už to šlo rychle
Také až na poslední chvíli a to od začátku pili ze stejného, ale pak to stálo za to. Starší tak sto pupínků mladší sto na obličeji.
Dcerka od mé kamarádky chytla neštovice od bráchy 23.den...byli izolování oba,tak je celkem nereálné aby to chytla od něho jiného...
I u nás to u syna propuklo 21. den po dceři.
Souroznec 14 dni po
U mladší dcery to propuklo přesně 21 dní po starší.
Druhý syn po 16ti dnech
Mladší to chytla od starší opravdu až po třech týdnech - myslela jsem, že už je mít nebude a 21. den jsem si všimla první neštovice na krku ☺️.