Ahoj nemate tip na hezku pohadku pro deti,idealne starsiu..nieco Disney,Pixar, mozna i menej zname komercne..klidne i 10 let zpatky🙂 vek 5+
Diky
Legendarni parta
9. črc 2024
Medvídek Paddington
9. črc 2024
Nám si líbí Raya a drak, pak Hodný dinosaurus, Úžasňákovi
9. črc 2024
Klukům se líbíla Kniha džunglí, Méďa Béďa, 101 dalmatinů.
Jinak Pocahontas, Lví král a tyhle z našeho dětství.
9. črc 2024
Me napadají asi jen ty znamé: hledá se Nemo, hledá se dory, letadla, odvážná vaiana, malá mořská víla,
9. črc 2024
Mě se líbila teď Encanto.
9. črc 2024
Coco, Encanto, Vaiana - ty disney pohadky jsou pekny snad vsechny ;) sbirame je knizne a fakt se u nas toci ta 100 co mame nasbiranou a je jedno zda je to 101 dalmatinu z roku 1961 nebo lonske Prani ;)
9. črc 2024
V hlavě.🙂
9. črc 2024
gretam
autorDiky holky 😊
9. črc 2024
Wall-I