Prosim o radu: Od kdy davate do kocarku zimni fusak Emitex. Dnes ho mela kamoska v deseti stupnich?! ☹
já už ho mám v kočárku týden .......
my taky lodger uz pouzivame, i s vlozkou... po ranu je neskutecna zima a ve fusaku mam jistotu, ze je krasne zachumlana a v teplicku
nevim, jak vypada Emitex, je teplejsi?
zimní fusak mi příjde brzo. já mám podzimní fusak od emitexu.
nic tím nezkazí..dnes jsem potkala ve městě sto maminek a každá měla zimní fusak nebo lodger. Já mám podzimní , deku a nánožník, jak mi přijde nový zimní, hned ho dávám.
Ono záleží na strašně moc věcech...na věku dítete, na hodině procházky protože ráno je vážně kosa a taky na tom jak moc to dítě oblíkneš do fusaku...🙂 Takže se některým maminám rozhodně nedivím žeuž dávají fusak...😉
Já dávám fleecový od Emitexu a Terku do něj obléknu jako sebe. Je krásně teploučká! V zimním by asi byla zpocená. Ale souhlasím s kjajule.
Já dneska v osmi stupních potkala pravděpodobně babičku s cca dvouletou cácorkou v šatičkách a punčocháčkách....takže hlasuju pro fusak 🙂
holky a co budete dávat až bude mrznout?? přímotop? po ránu chápu že je zima ale přes den je 10st!!!
@annulinka
@petulka25
@marketnieuw
@roniinka
@keisy
@kjajule
@kjajule
@zuzana_22
holky dekuji za nazory. Vetsinou se poradne dostaneme ven az odpoledne, kdy uz takova zima neni a navic mame horkokrevneho tatinka, ktery si celou zimu vystaci s mikinou 🙂
@pehaka 🙂 taky si myslim, ze deset stupnu je zatim v pohode (jasny, mimino patri troska prioblict a zababusat do deky). Beru-li to obracene na jare pri desitce hazu zimni bundu do skrine.
V deseti stupních je úplný nesmysl dávat dítěti zimní fusak.My jezdíme v podzimní bundě + deka.
Tak my fusak už teda taky máme,ale jen podzimní ....Zase třeba Jiříka do něj nemusím tolik nabalit. 🙂Klasického beránka dám až bude opravdu zima 😉
Jj jak už tady píšou holky všem ty mrňata budou chodit v zimě?? 🙂 a jak píše pehaka jsem pro otužování. 😉
Já mám teda už staršího chlapečka, ale po ránu - má přes sebe deku a jinak nosí fleecovou bundičku a stačí mu to. Jen občas zkontroluju krček a pokud ho má teplý tak pohoda. V zimě bude i - 10°C - a to nevím co bych mu pak dávala. A jinak - my jsme fusak ani nikdy neměli 😀
noo , máme sice lodger, ale už ho tak týden vozíme, nemáme tam tedy danou tu vložku , ale myslím že jinak už by myše byla v kočárku zima (už jsme přesedlali do sporťáku)