Dneska je to rok co my umřel muj tatínek☹,ani svojí vnučku neviděl☹,jo život je krutej☹,tak si dávám na jeho zdraví v nebíčku pivečko😀...
V uterý to bylo 7.měsíců co mi umřel můj tatínek...Svojí vnučku viděl ale užil si ji jen 1,5měsíce ☹ Život je krutej a nevím proč nám bere ty kteří tady měli ještě co dát...
22. zář 2012
hanacek
autor@jankaander děkuji🙂,tobě taky🙂!
22. zář 2012
a mě dneska odešla kamarádka ....
23. zář 2012
To mě moc mrzí...copak se stalo jestly se můžu ptát?
23. zář 2012
2.srpna jsem měla to samé,hodně sil