maminky co používáte na kašel pro 15měsíční ratolest🙂...děkuji🙂...
my používáme ACC dětský sirup a perfektně zabírá a je to sladký 🙂
1. lis 2012
jitrocelový sirup s medem u nás vždy zabere po 3dávkách maximálně. Volně prodejný v lékárně cca 52kaček
1. lis 2012
My měli stoptusin sirup....