Na Štědrý den dávají Tři oříšky pro Popelku🙂...Jupíííííííííííííííííí🙂......
nemůžu si pomoct, ale daleko radši mám princeznu se zlatou hvězdou 🙂
30. lis 2012
kde je k sehnání program??
30. lis 2012
😀 TAK ŠOK BY BYL KDYBY TU POHÁDKU NEDÁVALI
30. lis 2012
jaké překvapení😅
30. lis 2012
hanacek
autor@sarinka_nevesta dneska v Blesku program i s Vánocemi🙂
30. lis 2012
@zoriazz souhlasím..princezna se zlatou hvězdou je lepší a nebo pyšná princezna
30. lis 2012
@luciasek07 holt ty pořádné princezny 😉
30. lis 2012
hanacek
autor@luciasek07 davaji to pořád do kola každý rok no😀...alepší než ty nový pohádky ty se my nelíbí☹..
30. lis 2012
hanacek
autor@luciasek07
@zoriazz pyšnou taky dávaji na Štědrý den🙂...Ale Zlatou hvězdu nevidím v programu☹...
30. lis 2012
@hanacek tak mě je to fuk...myslím,že junior nás moc na pohádky koukat nenechá 😀
30. lis 2012
hanacek
autor@luciasek07 no jasně mě malá asi taky ne😀..tak sem to tak jen napsala🙂..
30. lis 2012
Jako každý rok 🙂