Máte taky ten pocit, který zažívají olympijští vítězové, když si stihnete nalakovat nehty průhledným lakem? 😂 Připadám si, jako bych šla právě ze salonu hollywoodských hvězd. Máte to taky tak? Nebo jsem jediná, které dítě prostě nespí a má pocit, že nic nestíhá? 🙄😂
Taky,taky 😀 Už to trvá rok a půl 😂😂😂
20. kvě 2018
mám 3 děti do 5 let - tak jsem zřejmě v tom nestíhání našla zalíbení 🙈 (mmchdm těch 5 let sem si nenalakovala ani fň) 😂
20. kvě 2018
No, popravdě nemám čas na nalakování ani průhledným lakem... 🙄😀
20. kvě 2018
Přesně😅
20. kvě 2018
Tak k nějaké péči o sebe jsem se ještě nedostala 😀😀😀 jseš dobrá 👍👍
20. kvě 2018
Jo taky! 😂