Mohla bych poprosit o vyplnění dceři do ročníkové práce, jsou to jen 2 otázky, moc by ji to pomohlo. Děkuji
mám
Hele, ty jsi jeji mama, a pokud to za ni takhle distribuujes mezi verejnost, tak bys mela alespon dohlednout na to, aby v "dotazniku" nebyly hrubky.
Vyplněno, ale chtělo by to lepší kontrolu 🙏
Vyplněno
Vyplněno, ale taky upozorním na chyby:
1. Potřebuji buď pomoci, nebo pomoct. Pomoc je podstatné jméno.
2. UšTknutí, ne ušknutí. 😉
Ono je tam toho více, u věty se píše na začátku velké písmeno, v poslední otázce jsou další chyby - by jste x byste, chybějící čárka. :(
Vyplneno.
Ta veta v bodu 3 je cela spatne postavena. Uz si ji nepamatuju presne a uz me to tam nepusti. Ale bylo tam neco jako Pokud jste odpovedeli ano tak kratce popiste jak by jste postupovali.
Lepsi takto: Pokud jste odpovedeli ano, kratce popiste, jak byste postupovali. Ustknuti uz tu psali nade mnou.
@oveckaluky tvoji odpoved nechapu. Je tam dotaz Znate prvni pomoc? To je formulovano prece spravne....
@jasekd Tam na začátku píše něco jako "můžete mi pomoc..."
@oveckaluky aha, tak to jsem asi prehlidla....
Všem moc děkuji. Priznávám, že jsem to po ní nekontrolovala, dnes byl nějaký rušný den. Dám jí to přečíst, ať si to opraví. Ještě jednou moc děkuji
Vyplněno, ale ve dvou větách dvě chyby…😎