28. led 2022
Taky hledáme často.......třeba rozbitou hračku, kterou jsem vyhodila.
28. led 2022
Úplně se v tom vidím 🤣
28. led 2022
@renat115 to já vyhozené hračky nehledám. Řeknu, že si ji měl líp uklidit, že ať se nediví, když neuklízí, že pak furt něco hledá. Vlastně ho ještě sprdnu, chudáka 😀😇
U sladkostí to dělám tak, že je dobře schovam a čekám, až zapomenou 😁
28. led 2022
@cervenejablko když oni si vzpomenou vždy, když sladkost sním nebo hračku vyhodím a je jedno, jestli čekám týden nebo měsíc
28. led 2022

To je opravdu náročné hledání. 😀