🎂Holky cukrářky 🎂
S jakým krémem na zdobení dortu špičkami máte nejlepší zkušenosti? Ideálně kdyby dobře a dlouho držel tvar a zároveň nebyl příliš hutný. Pokud možno snadný na přípravu. 😅 Prosím hoďte kdyžtak recept do komentáře, děkuji. ❤️
Taky doporučuji bílkovomáslový… dělám tento https://vikendovepeceni.cz/2015/11/snehovy-masl...
11. říj 2023
Také bílkovo-máslový (swiss meringue cream).
11. říj 2023
hasara33
autorDěkuji, uvažovala jsem o máslovo bílkovém, tak jsem ráda, že jste mi to potvrdili 😊
11. říj 2023
Bílkovomáslový