icon
avatar
hasara33
Zpráva byla změněna    11. říj 2023    

🎂Holky cukrářky 🎂
S jakým krémem na zdobení dortu špičkami máte nejlepší zkušenosti? Ideálně kdyby dobře a dlouho držel tvar a zároveň nebyl příliš hutný. Pokud možno snadný na přípravu. 😅 Prosím hoďte kdyžtak recept do komentáře, děkuji. ❤️

avatar

Bílkovomáslový

11. říj 2023
avatar

Taky doporučuji bílkovomáslový… dělám tento https://vikendovepeceni.cz/2015/11/snehovy-masl...

11. říj 2023
avatar

Také bílkovo-máslový (swiss meringue cream).

11. říj 2023
avatar

@sunnies Měla bych dotaz. V tom receptu je napsáno, že bílek musí mít přesně 71°C. Jaký teploměr používáte na měření, může to být kuchyňský vpichovací teploměr? Dosud jsem žádný teploměr nepoužívala ani nepotřebovala, tak proto tenhle "hloupý" dotaz.

11. říj 2023
avatar

@urbii určitě… též mám ten s jehlou… jde o to, aby se bílky pasterizovaly. Chce to hlavně hlídat, ať z toho nejsou sladká míchaná vajíčka 😂

11. říj 2023
avatar

Děkuji, uvažovala jsem o máslovo bílkovém, tak jsem ráda, že jste mi to potvrdili 😊

11. říj 2023
avatar

@urbii Já mám přímo cukrářský, ale dá se klidné jakýmkoli teploměrem na vyšší teplotu.

12. říj 2023