Teď nebudete nebezpečný jen pro řidiče 😂🙈ale pro všechny 😁🤪🤪🤪🤪
11. bře 2022
11. bře 2022
hasara33
autorTak bacha na to holky 🤣
11. bře 2022
Holky my teď byli na tom zámku Zdar nad Sázavou a tsk mají Z všude
11. bře 2022
11. bře 2022
Chudák Zorro mstitel...😂😂😂
11. bře 2022
Jej, ještě že jsem auto s tímhle znakem před rokem prodala 🤣
11. bře 2022
Já jela dneska za autem a tyhle "Z" tam měl nalepený asi tři. Nějak jsem to nepochopila. A to ty nálepky vypadaly čerstvý 🤷🏼♀️ Vůbec jsem nevěděla, co si o tom myeslet. 🤔 A celkem dost drahej Mercedes. Začátečník asi ne...🤷🏼♀️
11. bře 2022
Jak se tuhle uvazovalo, ze ten symbol bude pridan no nezakonne kategorie jako hakovy kriz, taky jsem premyslela jak se vse bude prejmenovavat. Treba: "Uana jela Prahy do Daru nad Saavou, kde si na amku dala mrlinu a avorovou limonadu."
12. bře 2022




No do háje, to abych to z toho auta radši sundala 😀