icon

Snad bude jeho odchod brzký, rychlý a bezbolestný.....

avatar

Já myslím, že už byl....

10. říj 2021
avatar

Pokud myslíme obě prezidenta

10. říj 2021
avatar

Smutnej ten hon. Jestli mu to stálo za to, aby ho i v těhlech chvílích sledovali a čekali až umře.

10. říj 2021
avatar

@te_reza přesně tak, je to hyenismus….

10. říj 2021
avatar

@te_reza no evidentně stálo 🤷‍♀️ každopádně myslím si, že teď už je to konečná ...vlastně já v to doufám, když nedokáže odejít sám důstojně jako muž/president tak odejde jako naprostá troska v očích celého národa 🙄

10. říj 2021
avatar

@hasara33 tak my tam nevidíme a politická situace v čechách, kdoví, kdo ve skutečnosti tahá za šňůrky, každopádně chytat záběr, jak je někdo na kaši a bezvládnej, přijde přes čáru i mě

10. říj 2021
avatar

@te_reza přesně, nemám ho ráda, ale tohle je novinářskej shit. Je mi z nich zle "blicí smajlík"

10. říj 2021
avatar

@te_reza no právě ...proto mu přeji brzký a rychlý odchod i přesto jaký na něj mám názor....jen se divím, že jeho rodina něco takového dopustí, hanba 🤦🏼‍♀️

10. říj 2021