Snad bude jeho odchod brzký, rychlý a bezbolestný.....
Pokud myslíme obě prezidenta
10. říj 2021
Smutnej ten hon. Jestli mu to stálo za to, aby ho i v těhlech chvílích sledovali a čekali až umře.
10. říj 2021
@te_reza přesně tak, je to hyenismus….
10. říj 2021
Já myslím, že už byl....