12 / 151

složení: 100% akryl
    návin: 100g...416m
    jehlice: 3-3,5
    orientační cena: 48 Kč

Příze je vhodná pro ruční i strojní pletení, řadí se svojí barevností a charakterem do dětského programu. Kvalita této příze je potvrzena certifikátem Textilního zkušebního ústavu.

Vhodná i pro miminka.

4. zář 2013

až teď jsem si všimla, že dopisuješ i cenu.. To je super! 🙂

4. zář 2013

dělalo se mi z ní krásně - zatím jsem z ní jen pletla - je moc příjemná, jen se mi zdálo, že při vyprání (v pračce) mi trochu zplstnatěla

4. zář 2013

Moje asi nejoblíbenější příze skoro na všechno, navíc v krásných barvách.

4. zář 2013

@vera_vila Do pračky bych výrobky z vlny /příze vůbec nedávala. I ta sebekvalitnější příze se poškodí a zplstnatí... Všechno peru ručně a bez aviváže.

4. zář 2013

@wedmad já mám program přímo na vlnu, na minimum otáček a peru jenom v tekutém prostředku na vlnu...

4. zář 2013

Háčkovala jsem z ní pro mimouška beraničku a je krásně měkká, příjemná, dělala jsem dvojitě do nejkrutější zimy a super.

4. zář 2013

@wedmad @vera_vila já jsem na praní líná. Všechen 100% akryl dávám do pračky na ruční program:-/ Vlnu a spol. teda v ruce.
    @alanys nechceš sem dát odkaz na beranici? Každá inspirace dobrá🙂

@helulela Určo, dám 🙂

@helulela
    @vera_vila Já zase těch výrobků z vlny tolik nemám, tak to v ruce zvládnu. Jsem ten případ kovářovy kobyly, co chodí bosa. Šmodrchám pro ostatní a pro sebe a syna toho mám minimum 😉

4. zář 2013

Ja jsem z nej docela zklamana, vcera jsem zacla cepici a pride mi to jako desna umelina, jak to vrže....

10. zář 2013

ja som z nej aj plietla aj hackovala a dobre sa s nou robilo, zatial som vsak neprala.
    @skobrt ak ti vrzga, mas asi pevny uplet, skus vacsi hacik. mne to nerobilo, prave sa mi zdala makka.

11. zář 2013

@vivere je to mozne, delam c.3, uz to mam, ale me se ani na omak nezda, mekka je, ale nevim....🙂

11. zář 2013

@skobrt je to taky trosku iny akryl oproti ostatnym, to je pravda 🙂
    ja som robila deku hacikom 4, je to take vzdusnejsie, ale v pohode, prijemne.

11. zář 2013

@vivere no ja jsem myslim hackovala z akrylu poprve, tak mozna i proto....jsem zhyckana merinem a bavlnou🙂

11. zář 2013

Mercedes mezi akryly. Plete se z nej hezky, nekouse, tenka a hodi se i na norske vzory. Merino to ovsem neni a je pravda, ze v pracce plstnati a nove vyrobky uz budu prat jedine v ruce.

14. zář 2013

já jí koupila za 59, ale čepici jsou z ní krásné, a je příjemná na omak. Dělám tedy skoro vše dvojitě, pouze kytky na ozdobu jednoduše 🙂

26. zář 2013

Prijemna, hebka, dobre se s ni dela, dvojite vhodna i do zimy, napr.na nakrcniky

15. říj 2013

z kremové jsem dělala ovečku Shauna, nicméně mám radši jiné akrylové příze, které jsou jinak navinuté. 🙂

19. lis 2013

Prisla mi hodne prijemna a hebka, pletla jsem z ni komplet pro chlapecka a saticky pro holcicku a hackovala letni cepicku a prace sla dobre, zadne smodrchani nebo tak neco

9. pro 2013

Převážně z ní pletu a je moc příjemná.

6. led 2014