19 / 151

složení: 100% vlna
    návin: 50g...75m
    jehlice: 5
    orientační cena: 90 Kč

Silná, přírodní příze, vhodná na zimu.

25. zář 2013

teď se dá sehnat i levněji

25. zář 2013

holky kde kupujete příze Drops? Jsem z Plzně a na netu je akorát na garnstudio.Sháním tu merino extra fine

27. zář 2013

@zuzinka6 ono přímo z garnstudia objednat nejde. Když si na jejich stránkách otevřeš nějakou přízi a klikneš na objednat, vyjedou ti obchody, kde se dá koupit. Je to ganella.cz, tvoriva-ovecka.cz, zapleteno.cz a zrovna v Plzni nějaký obchod Pletárna, jestli znáš, ulice Barrandova 553/7.

27. zář 2013

jj znam, ale tam to je horizont listopad+, já jestli nááhodou neznáte jinde sklad. děkuju za odpověď

@zuzinka6 tak pak jedině ty ostatní tři, co jsem psala

@zuzinka6 ganella.cz a teď je mají ve slevě

děkujuuuu

1. říj 2013

jo a kdo jí má, hodí se na dětskou šálu?? myslíte, že to nebude kousat na krčku?

@zuzinka6 mě nekouše vůbec, je nádherná, měkká a nadýchaná 😵

1. říj 2013

už mam Merino Extra fine a je uplně super!!!! to je heboučký! Tohle Big merino mi trochu hryzalo, ale proti alasce vůbec😀

9. říj 2013

@zuzinka6 Alasku ti věřím, ale u tohohle si kousání neumím ani představit, co teprve musí být to Merino extra fine😀

9. říj 2013

no fakt že jo, extra fine je bomba

@zuzinka6 tak já ho vložím do alba a ty ho vychválíš, jo? 🙂

no jasný🙂

@zuzinka6
    @helulela
    mám též přesitlivělou pleť a kouše mě kdeco... hlavně syntetiky... takže od drops Merino extra fine ?? Nebude mě kousat ? 😵 chci od nich totiž objednat nějaké merino, jenže se bojím, když si na to nesáhnu... hmm... ☹ jelikož jsem tak kdysi objednala merino na gatě a nakonec je z nich deka, neb to kouše... dost... sice ne jako klasická vlna, ale kouše to... a Ali se s ní nechce přikrývat 😀

26. říj 2013

Pro mě moc příjemná, silnější, nemusí se podšívat. Čepka po krátkém nošení povolila, takže příště dělám menší. A trochu mě zklamalo, že v klubku byly navázaný nitě a uzlíky byly vidět, za tu cenu bych je tam nečekala.

2. pro 2013

@zuzinka6 myslím, že v Plzni je Pletárna, nebo tak nějak poblíž hlavního nádraží.Ale nevím přesně.už v Plzni nebydlím, ale mám pocit, že jsem to viděla někde na netu
    zavolejte si.

24. led 2014

@helulela Heli, a jaká by byla spotřeba (cca) na nákrčník pro tříleté dítko? Stačilo by jedno klubko?

18. srp 2014

@saraxct1 takový ten rolák nebo na omotání? Každopádně si myslím, že jedno bude málo, radši dvě.

18. srp 2014