105 / 151

složení: 100% vlna
    návin: 50g...105m
    jehlice: 3,5-4
    orientační cena: 90 Kč

Velmi jemná merino příze se superwash úpravou, vhodná i pro praní v pračce. Doporučovaná i na kojenecké a dětské modely.

9. říj 2013

mám a je bomba, vůůůbec nekouše(mě kouše i Big merino) a vypadá luxusně, na 1. pohled kvalitka. háček 4 a větší podle vzoru.

9. říj 2013

jo tak háček 4 je na menší vzory, na tu kytkatou šálu jak jsem tu někde viděla je třeba tak ta 8🙂, jinak to opravdu není nadýchané! autorka zřejmě ví všechno!!!!proto to tu pravidelně prolejzam

10. říj 2013

Děkuji za inspiraci, vymyslela jsem že Sofče uháčkuju čepici oslíka Ijáčka a hledala jsem vhodnou přízi aby měla i požadované barvy a našla jsem tuto a jsem ráda, že jste s ní spokojené.

24. srp 2014

Uzasna, mekoucka, nadherne hreje, nekouse, bajecne se s ni pracuje. Moje nej 😊😊

22. dub 2017

Dobrý den,
    upletla jsem z této vlny čepici. Krásně se z ní plete a je hřejivá, příjemná. Bohužel začala okamžitě chlupatit, jak si s tím poradit? Děkuji

20. únor 2018

@sinkognitos merino bohužel žmolkuje víc než jiné druhy příze, nejen to z Drops, i od jiných kvalitních značek. Je potřeba šetrné zacházení, prát v ruce, i když se uvádí, že je možné prát v pračce, čas od času odžmolkovat. Taky mám pocit, že některé barvy jsou na tom hůř než jiné.

21. únor 2018

Zjistila jsem, že to byla nejspíš moje začátečnická chyba. Měla jsem jehlice, které občas drhly (po babičce) a celkově se s nimi hůře pracovalo. Dcera čepici moc ráda nosí, přízí doporučuji.

24. únor 2018

Ahoj🙂 Moc hezky se mi s přízí pracuje. Pletu z ní svetříky pro malou a nopky se mi na svetru udělaly snad při prvním nošení (a to jsem ten co aktuálně nosí ještě ani nevyprala), chtěla jsem si z ní uplést svetr pro sebe, ale když to tu čtu, raději upletu z něčeho jiného , do oka mi padlo cotton merino...?

25. kvě 2018

@ircastr ahoj, Cotton merino je urcite odolnejsi, dobra volba

28. kvě 2018

@helulela tak to jsem moc ráda! Dnes mi dorazila klubíčka 😉 😎