Auta, do kterých poskládáte tři dětské autosedačky http://www.auto.cz/detske-autosedacky-hledame-r...
Škoda Fabia ta první... do ní taky vlezou 3 autosedačky 🙂
já jsem asi střevo 😀 Ale nedaří se mi ten obrázek s výsledky rozkliknout 😀 Nicméně asi jsme s naší S-Maxem prošli, byť 3 děti rozhodně mít nebudeme 😀
Já jsme tento týden zkoušela nacpat dozadu tři autosedačky do octavie a taky to nešlo. Vajíčko jsme pak museli dát dopředu a kamarádka co s námi jela seděla zkroucená vzadu...
Tak jsem ráda, že náš Scenic je jako avie a mikrobus dohromady 😉 Jednou jsem tam 3 sedačky měla a musím říct, že komfort si představuju jinak.. Ale v testu píšou, že se tam vejdou DOBŘE, tak ž o tom nebudu přemýšlet 😀
Jinak děkuji a přeji krásný den!!
VW Sharan - úplně bez problémů 🙂
Ani jedno naše auto neprošlo🙂
My mame citroen berlingo xtr a tam se vejdou s prehledem
plánujete třetí? 😉