Udělejte si čtvrt hodiny a pusťte si video o kardiopulmonální resuscitaci http://www.fsps.muni.cz/sdetmivpohode/kurzy/gl2...
Jak se resuscituje dospělý, miminko i větší dítě, jak se používá automatický externí defibrilátor... Nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat. Naučte se to a možná jednou někomu zachráníte život.
Taky mám KPR čerstvě za sebou 🙂, ale osvěty není nikdy dost!
23. říj 2014
super, pouštěla bych to povinně před zprávami v půl 8 🙂 člověk se to učí, ale sama můžu říct, že po roce na MD jsem si moc jistá v reálu nebyla...takže opakovat opakovat, trénovat! 🙂
23. říj 2014
Jo, jo to je dobrá věc. Já to mám doma na lednici. Člověk nikdy neví co se může stát a taky může zmatkovat.
24. říj 2014
nastesti jsem tohle par let ucila, ake opakovani je matka moudrosti, takze dekujuuuuu