Tak a je to tady - draka mi do školky nevzali.... ☹ Co teď?
Snad to nebude tím,že jste dávala přihlášku do více školek,v Praze je to zakázané,maminky,které to udělají automaticky vyřazují,smí se přihláška jen do jedné školky..ale nevím,jak je to u vás..
U nás se může podat přihlášek neomezeně, takže tím to není. Hodně maminek podávalo na obě školky, co tu máme. Problém je v tom, že volná místa zaplní předškoláci a čtyřleťáci. Proto pak pro tříleté děti místo není.
Odvolat se určitě zkusím. Jen jsem odvolání nikdy nepsala, musím mrknout na net, jak se to dělá. 🙂
Honzi a co okolní školky? Za zeptání nic nedáš, třeba u nás tento rok chodila holčička od vás...
Obvolávám školky, které mám po trase do práce. Všude ale mají plno. Prý mám ještě zkusit zavolat v září, to se uvidí, kolik dětí jim skutečně nastoupí, že třeba bude nějaké místo....
Další variantou je soukromá školka...
Náhodou jsem narazila na to, že ti nevzali Toníčka do školky, zkus se odvolat. Taky jsem se při Jiříkovi odvolávala po odvolání mi ho vzali. Za zkoušku nic nedáš.