Maminky, jaké máte zkušenosti s eshopem maxik.cz?
Taky pozitivní 🙂
10. pro 2011
hpaja
autor@pajinkaa28
@pajinka85 díky, včera jsem tam objednala asi 12 hraček, tak snad to všechno přijde včas 🙂
11. pro 2011
Taky doufám že dorazí včas,objednávala jsem přes PPL,tak snad to bude rychlejší 🙂
12. pro 2011
hpaja
autor@pajinkaa28 zrovna před chvilkou mi přišla sms, že objednávku dneska odeslali a PPLka to zítra doveze 🙂 teda, to je rychlost, jenom zírám 🙂
12. pro 2011
@hpaja Super že? Já sms obdržela dneska,už se na to těším a malý se poprdí 😀
13. pro 2011
Pozitivní,objednávám tam odtud skoro pořád 🙂