Holky jaké používáte foťáky a jak jste s nimi spokojené? Pořád hledám nějaký dobrý ale ne moc drahý foťák a ne a ne najít takový který by dělal hezké fotky dětí a zvířat v pohybu. Děkuji za každou recenzi
Mám nikon D3100 🙂 a spokojenost!!
Předtim jsem měla fuji film nevim teď typ a ten byl taky super, měla jsem ho 5 let ted ho ma uz 4 roky segra a porad fotí 🙂
2. led 2018
Canon D100 za me super 🙂
2. led 2018
Mám přesně tenhle ;)
2. led 2018
Asi uz to nebude aktualni, ale ja pred 3 lety poridila Canon G7X. Cenove byl pomerne dostupny a fotky dela pro zacatecnika srovnatelne se zrcadlovkou, kdyz zna clovek alespon zaklady.
11. lis 2019

S dovolenim se hackuju🙂