icon

Holky prosím, se kterou přepravní službou máte dobré zkušenosti (rychlost, cena spolehlivost, stav balíku, atd.)?

avatar

Česká pošta

7. lis 2018
avatar

Já mám nejlepší zkušenosti s českou poštou

7. lis 2018
avatar

Ja zase GLS a pak Ceska posta

7. lis 2018
avatar

Dpd.. objednavam na stranke uspornybalik.cz

7. lis 2018
avatar

DPD, doručování super, posílání ještě lepší 😋

7. lis 2018
avatar
7. lis 2018
avatar

Česká pošta....nejlepší...

7. lis 2018