Holky prosím, se kterou přepravní službou máte dobré zkušenosti (rychlost, cena spolehlivost, stav balíku, atd.)?
Já mám nejlepší zkušenosti s českou poštou
7. lis 2018
Ja zase GLS a pak Ceska posta
7. lis 2018
Dpd.. objednavam na stranke uspornybalik.cz
7. lis 2018
DPD, doručování super, posílání ještě lepší 😋
7. lis 2018
Ppl
7. lis 2018
Česká pošta....nejlepší...
7. lis 2018
Česká pošta