icon

Pokračujem. Muzeum Škoda, letecké muzeum, Zoo Dvůr Králové, koupání, sbírání borůvek, hlazení zvířátek... Postupně zjišťujeme,že se ze střední třídy zřejmě dostáváme se dvěma dětmi spíš mezi chudé, protože spoustu věcí už si vážně nemůžeme dovolit. Zoo spíš zklamání. Za šílené vstupné jen hromady lidí a nedokončené pavilony, minimum popisek a plánů. Když si koupíte online vstupenku, nedostanete ani mapku. Víckrát ne.

avatar

To nerada čtu. Chystáme se za 14 dní na dovolenou do Krkonoš. A asi zacinam mit hruzu,kolik nas vylety budou stat 🙈

12. srp 2021
avatar

Jako vstupy jsou mazec -setrim na ne cely rok 🙂)

12. srp 2021
avatar

Já musím souhlasit, letos dovca nebyla, výlety ano ale jen to vstupné, cesta atd... Možná by to byla pomalu dovca... Vstupné astronomické a přelidněno...

12. srp 2021
avatar

My na zac.cervence v Krkonoších a za lanovky jsme nechali balík..muže vzala achillovka 🤦 Naštěstí jsme měli polopenzi...

12. srp 2021
avatar

Mapy byly na stojanech za vstupem (cca 14 dní zpátky).

12. srp 2021
avatar

My byli loni a líbilo se nám tam + oproti návštěvě před deseti lety se zoo rozšířila. Lidí bylo tak akorát. Jinak vstupné, jídlo, to je mazec na těchto výletech. Ale patří to k tomu, vždy to tak bylo.

12. srp 2021
avatar

Jo, take mam ten pocit, ze i na obycejne vylety uz budem setrit cely rok, je to silene

14. srp 2021
avatar

My jsme byli ve Dvoře Králové před pár dny. Měli jsme ubytování ve stanu na 800 na noc v safari kempu a byly v tom i neomezené vstupy po celou dobu pobytu , to mi přišlo super. A zoo se mi líbila, ale nejvíc teda projížďka safari autem. 😊 Opravdu se tam o ně moc hezky starají a ty obří výběhy! 🥰

14. srp 2021
avatar

Dneska jsme se z Krkonoš vrátili. Zoo byla v pohode až na ty davy. Koupili jsme on-line vstupenku a mapku aka jejich “časopis” si vzali při vstupu u pokladny.
Jediný co mě teda zarazilo 2 dospěly + dite + auto Safari = 920,- 😱
A měla jsem velký problém s jídlem v zoo, samé smazené nebo pidi pizza za 160,- 🤦🏻‍♀️

14. srp 2021
avatar

@magicaetezzz a kde jste byli na jidle? My jsme byli klasicky v restauraci, která je kousek od papoušků a mají tam klasickou jídelnu. Kluci měli špagety, já krkovičku s bramborovou kaší a nejaký palivý jídlo, ale normálně klasika. Tak to jste asi zrovna bohužel nenatrefili.

15. srp 2021
avatar

@mummy88 fakt? Ty brdo a malá zrovna strašnou chuť na spagety 🤦🏻‍♀️ Byli jsme u Safari, jak je ten lanový “hrad”. Tak to jsem teda nevychytala.
Ale zas budu vědět pro příště.
Ale já mám problém s jídlem skoro v každé zoo, i v naši Plzeňský.

15. srp 2021
avatar

@magicaetezzz aha, tak to je škoda. Tam je právě ještě hotel, kterým jsme chodili na večerní prohlídky a v něm je ta restaurace, mužou tam ale samozřejmě všichni. No jako nabídka jídla je tragedie často, ale třeba v Lešné jsem byla mile překvapena, měli palačinky sladké, slané, těstoviny, jako už se asi začínají snažit. A v Jihlavě dokonce zmrzlina a ledová tříšť bez sladidel, chemie z čerstvého ovoce. 👍

15. srp 2021
avatar

@mummy88 už vím, co myslíš 🤦🏻‍♀️ Tak třeba příště. V Plzeňský mají dobre jídlo na statku, ale v létě si jako svici nebo guláš nedám. A jinak smazene a hambace 🤢
Bublis by si prala příští rok “bydlet v zoo”, taky se info hodí. Díky

15. srp 2021
avatar

@magicaetezzz jako to fakt doporučuju, bylo to užasny 🙂😍

15. srp 2021
avatar

@magicaetezzz a najíst se muzete za levno a to co mate radi- uvarit si neco treba, je tam kuchynka v kempu.

15. srp 2021
avatar

@mummy88 tak super. My už uvažovali letos, ale mě se nechtelo 🤣

15. srp 2021
avatar

@magicaetezzz mě taky ne.. byla jsem nadšená v červnu a ted se mi pod stan vubec nechtelo, ale ten kemp je fakt skvely, takovy kemp pro pohodlny 😀 bazen, vyrivka, bar, krasny koupelny, prostředí... 🙂 Určitě to příští rok zkuste.

15. srp 2021
avatar

@mummy88 pojedeme s 4 měsíčním miminem, tak nevím nu 🤣

15. srp 2021
avatar

@magicaetezzz aha, tak to chápu 😉

15. srp 2021
avatar

Včera jsme v zoo Dvur Králové byli a přišla mi super až na vedro , ale zato zoo nemůže (-: . Safari truck byl tedy vyprodaný, ale jeli jsme autobusem a měli štěstí na žirafy co staly kousíček od autobusu. Je fajn, že zoo není tak velká a jde ji projít celou. Co mi malinko přišlo chaotické ty jejich mapky a někdy by nebylo na škodu, kdyby bylo u výběhu více popisku. Ale jinak holky byly nadšené.

17. srp 2021