Pokračujem. Muzeum Škoda, letecké muzeum, Zoo Dvůr Králové, koupání, sbírání borůvek, hlazení zvířátek... Postupně zjišťujeme,že se ze střední třídy zřejmě dostáváme se dvěma dětmi spíš mezi chudé, protože spoustu věcí už si vážně nemůžeme dovolit. Zoo spíš zklamání. Za šílené vstupné jen hromady lidí a nedokončené pavilony, minimum popisek a plánů. Když si koupíte online vstupenku, nedostanete ani mapku. Víckrát ne.
Jako vstupy jsou mazec -setrim na ne cely rok 🙂)
Já musím souhlasit, letos dovca nebyla, výlety ano ale jen to vstupné, cesta atd... Možná by to byla pomalu dovca... Vstupné astronomické a přelidněno...
My na zac.cervence v Krkonoších a za lanovky jsme nechali balík..muže vzala achillovka 🤦 Naštěstí jsme měli polopenzi...
Mapy byly na stojanech za vstupem (cca 14 dní zpátky).
My byli loni a líbilo se nám tam + oproti návštěvě před deseti lety se zoo rozšířila. Lidí bylo tak akorát. Jinak vstupné, jídlo, to je mazec na těchto výletech. Ale patří to k tomu, vždy to tak bylo.
Jo, take mam ten pocit, ze i na obycejne vylety uz budem setrit cely rok, je to silene
My jsme byli ve Dvoře Králové před pár dny. Měli jsme ubytování ve stanu na 800 na noc v safari kempu a byly v tom i neomezené vstupy po celou dobu pobytu , to mi přišlo super. A zoo se mi líbila, ale nejvíc teda projížďka safari autem. 😊 Opravdu se tam o ně moc hezky starají a ty obří výběhy! 🥰
Dneska jsme se z Krkonoš vrátili. Zoo byla v pohode až na ty davy. Koupili jsme on-line vstupenku a mapku aka jejich “časopis” si vzali při vstupu u pokladny.
Jediný co mě teda zarazilo 2 dospěly + dite + auto Safari = 920,- 😱
A měla jsem velký problém s jídlem v zoo, samé smazené nebo pidi pizza za 160,- 🤦🏻♀️
@magicaetezzz a kde jste byli na jidle? My jsme byli klasicky v restauraci, která je kousek od papoušků a mají tam klasickou jídelnu. Kluci měli špagety, já krkovičku s bramborovou kaší a nejaký palivý jídlo, ale normálně klasika. Tak to jste asi zrovna bohužel nenatrefili.
@mummy88 fakt? Ty brdo a malá zrovna strašnou chuť na spagety 🤦🏻♀️ Byli jsme u Safari, jak je ten lanový “hrad”. Tak to jsem teda nevychytala.
Ale zas budu vědět pro příště.
Ale já mám problém s jídlem skoro v každé zoo, i v naši Plzeňský.
@magicaetezzz aha, tak to je škoda. Tam je právě ještě hotel, kterým jsme chodili na večerní prohlídky a v něm je ta restaurace, mužou tam ale samozřejmě všichni. No jako nabídka jídla je tragedie často, ale třeba v Lešné jsem byla mile překvapena, měli palačinky sladké, slané, těstoviny, jako už se asi začínají snažit. A v Jihlavě dokonce zmrzlina a ledová tříšť bez sladidel, chemie z čerstvého ovoce. 👍
@mummy88 už vím, co myslíš 🤦🏻♀️ Tak třeba příště. V Plzeňský mají dobre jídlo na statku, ale v létě si jako svici nebo guláš nedám. A jinak smazene a hambace 🤢
Bublis by si prala příští rok “bydlet v zoo”, taky se info hodí. Díky
@magicaetezzz jako to fakt doporučuju, bylo to užasny 🙂😍
@magicaetezzz a najíst se muzete za levno a to co mate radi- uvarit si neco treba, je tam kuchynka v kempu.
@mummy88 tak super. My už uvažovali letos, ale mě se nechtelo 🤣
@magicaetezzz mě taky ne.. byla jsem nadšená v červnu a ted se mi pod stan vubec nechtelo, ale ten kemp je fakt skvely, takovy kemp pro pohodlny 😀 bazen, vyrivka, bar, krasny koupelny, prostředí... 🙂 Určitě to příští rok zkuste.
@mummy88 pojedeme s 4 měsíčním miminem, tak nevím nu 🤣
@magicaetezzz aha, tak to chápu 😉
Včera jsme v zoo Dvur Králové byli a přišla mi super až na vedro , ale zato zoo nemůže (-: . Safari truck byl tedy vyprodaný, ale jeli jsme autobusem a měli štěstí na žirafy co staly kousíček od autobusu. Je fajn, že zoo není tak velká a jde ji projít celou. Co mi malinko přišlo chaotické ty jejich mapky a někdy by nebylo na škodu, kdyby bylo u výběhu více popisku. Ale jinak holky byly nadšené.













To nerada čtu. Chystáme se za 14 dní na dovolenou do Krkonoš. A asi zacinam mit hruzu,kolik nas vylety budou stat 🙈