Hlavne jestli jste vsichni v poradku? Plechy se opravi
30. pro 2022
Plechy vem čert, hlavně zdraví, i to psychické🍀🍀🍀
30. pro 2022
To je na Blatenske? Nedali vam prednost na zelenou?
30. pro 2022
Je v soku, tak popis situace nebude 😞
30. pro 2022
iva_kucerova
autorManžel s dcerou pro mě jeli do práce. Na Blatenské byla bouračka, tak ji objížděli a vjelo tam další auto, co už to neubrzdilo. Nikomu se nic nestalo, jen tři auta ze čtyř čekal odtah. Jde naštěstí jen o peníze, pak bez auta taky dost o čas, ale hlavně, že jsou všichni celí. 🫶
30. pro 2022



To se stalo Vám? A jste všichni v pohodě? 🙏