Tak už má covid i ten náš bobánek. Zvracel a před chvílí horečka 40😭. Naštěstí po lécích klesá, ale i tak mám hroznej strach. Takhle vysokou horečku jsem neměla ani já. Co to teď proboha řádí za variantu, všude jsem slyšela,že je mírný průběh a u nás to teda nevypadá ani u jednoho.
Syn měl v únoru při covidu taky vysoké horečky a zvracel. Trvalo to naštěstí jen 2 dny.
Obe deti mely 40 ctyri dny uz u puvodni varianty, mely z rodiny prubeh nejhorsi
Teď to měli děti jeden den vysoké horečky zvracení druhý den už jen zvýšená teplota
Děkuju za zkušenosti, tak snad bude brzy v pohodě.
@iva_kucerova držte se, teď tím taky procházíme, dcerka je o rok starší a měla 2dny 39 a léky taky moc nesrazily, dneska už má zvýšenou, brečela bolestí.. Jinak já a manžel taky 39 po prášku se hoďku uleví a zase peklo..
u deti jsou takto vysoké horecky vcelku bezne, nejen u covidu. Za par dni bude ok