Vyndani nosnich mandli nejlepsi volba do ted ohledne dcerinyho zdravi. Vyndavali ji je v 4 letech a od te doby prakticky nemarodila. Par dni ryma jednou do roka. A je to uz 7 let. Opravdu neni se ceho bat.
27. pro 2022
My to stejné od července.....a hlavně od té doby vůbec neslyší,ale fakt z metru nevi co jí říkám .Zpočátku mě s tím strašně štvala a já na ni i křičela proč dělá ze neslyší atd než jsme zjistili že opravdu neslyší.....😒 v pátek mi volali atomovku že se uvolnilo termín na mandle a zavedení gromet teď na 2.1. a já na hromadě,nejmenší dcera 3 dny 40.horečky,nejstarší syn začal soplit a pokašlávat a já se modlím ať ona to do toho pondělí ustoji ve zdraví ať nám to udělají 🙏🙏🙏 (Jinak máme termín na mandle v červenci)
28. pro 2022


Taky nás asi mandle čeká 🙄