icon
1 / 1
avatar

Taky myslím, že se to pořád prodává 😉

3. črc 2022
avatar

Jasně,máme...

3. črc 2022
avatar

Jasně, prodávají se oba typy😁🤣😁🤣😁🤣

3. črc 2022
avatar

To mě hrozně bavilo 😊

3. črc 2022
avatar

Já to úplně nesnášela 🤣

3. črc 2022
avatar

Mamka to doma ještě má, pamatuju si jak nám v tom šlehala šlehačku na dort s ovocem a piškoty co nám dělávala.

3. črc 2022
avatar

Moje mamka v tom pořád šlehá.. 😃

3. črc 2022
avatar

Mamka v tom pořád šlehá, mně z toho pokaždé vylezlo máslo. 😄🙄🙈

3. črc 2022
avatar

@kexina já.to milovala na bílky 😁😁😁

3. črc 2022
avatar

Tahle věcička mi připomněla mou milovanou babičku , která už tu s námi bohužel dlouho není a její srnčí hřbet se šlehačkou. 😍

3. črc 2022
avatar

Mám nový od Tescomy a slehacku dělám pouze v něm.

3. črc 2022
avatar

Ja ho milovala😍🤣

3. črc 2022
avatar

Koupila jsem to u Tescomy, když dělám jen drobet tak to stačí 😉

3. črc 2022
avatar

Jasně znám, mě to hodně bavilo 😉

3. črc 2022
avatar

Ivčo kupovala jsem asi před měsícem v Orionu.

3. črc 2022
avatar

Vzpomínám, bylo to super 👍. Šlehačka byla za chvilku a krásně ušlehaná 👏.

3. črc 2022
avatar

Holky, trochu mimo téma, ale já od té doby, co jsem začala dělat šlehačku tyčovým mixérem, už nic jiného nepoužívám...kam se na něj hrabou metla a klasický šlehač nebo tenhle fešák 😁🙈.

3. črc 2022
avatar

Mám doma 😄. Ale nepoužívám, mám to jako záložní zdroj 👌

4. črc 2022
avatar

@myspule1 mame to uplne stejne pro pripad black outu😁

4. črc 2022
avatar

Prodávají a za mě je to super pomocník. Koupila jsem si ho asi před rokem a to jen pro to, že občas jdu péct brzy ráno, kdy všichni ještě spí a tak abych nerachotila elektrickým šlehačem a taky pro děti. Já jako malá jsem ho strašně ráda používala.
A musím říct, že sníh nebo Smetana se udělají strašně rychle a moje děti to moc baví.

4. črc 2022