Jasně,máme...
Jasně, prodávají se oba typy😁🤣😁🤣😁🤣
To mě hrozně bavilo 😊
Já to úplně nesnášela 🤣
Mamka to doma ještě má, pamatuju si jak nám v tom šlehala šlehačku na dort s ovocem a piškoty co nám dělávala.
Moje mamka v tom pořád šlehá.. 😃
Mamka v tom pořád šlehá, mně z toho pokaždé vylezlo máslo. 😄🙄🙈
Tahle věcička mi připomněla mou milovanou babičku , která už tu s námi bohužel dlouho není a její srnčí hřbet se šlehačkou. 😍
Mám nový od Tescomy a slehacku dělám pouze v něm.
Ja ho milovala😍🤣
Koupila jsem to u Tescomy, když dělám jen drobet tak to stačí 😉
Jasně znám, mě to hodně bavilo 😉
Ivčo kupovala jsem asi před měsícem v Orionu.
Vzpomínám, bylo to super 👍. Šlehačka byla za chvilku a krásně ušlehaná 👏.
Holky, trochu mimo téma, ale já od té doby, co jsem začala dělat šlehačku tyčovým mixérem, už nic jiného nepoužívám...kam se na něj hrabou metla a klasický šlehač nebo tenhle fešák 😁🙈.
Mám doma 😄. Ale nepoužívám, mám to jako záložní zdroj 👌
Prodávají a za mě je to super pomocník. Koupila jsem si ho asi před rokem a to jen pro to, že občas jdu péct brzy ráno, kdy všichni ještě spí a tak abych nerachotila elektrickým šlehačem a taky pro děti. Já jako malá jsem ho strašně ráda používala.
A musím říct, že sníh nebo Smetana se udělají strašně rychle a moje děti to moc baví.


Taky myslím, že se to pořád prodává 😉