icon

Asi vám nemusím říkat, kolik to bylo radosti ❤️

avatar

a jakou velikost jste nakonec vzali? už vidim 16 🙈

2. čer 2022
avatar

@konidana zkoušeli to snad hodinu a ta 20 byla veliká. Jako tohle bude na tuhle sezónu a po zimě už ta 20. Takže teď 16. Pan prodavač (fakt tomu rozumí), nejdřív váhal, ale pak poradil vzít to menší 🙂
Doufám, že to na podzim dobře prodáme 🙏

2. čer 2022
avatar

@ivakalinova jste rovnou meli vzit obe😅

2. čer 2022
avatar

@ivakalinova to moje podiveni je ja sama na sebe, ze se ptam na to , co jde videt🙄😂

2. čer 2022
avatar

Krásný Ivi, Anička ma taky 16, na 20 to vidím na podzim nebo až na jaře zase k narozeninám 😉

2. čer 2022
avatar

Hezky, ale ja bych kuli pul roku uz nove nekupovala 🤣 nebo minimalne barvu, aby ji mohl mit i sourozenec...

2. čer 2022
avatar

je super, máme dvě na půdě 😀

2. čer 2022
avatar

@konidana to až k narozeninám nebo Vánocům 🙂

2. čer 2022
avatar

@janapechova u nás mají holčičky ve stejném věku taky 16, kluci už třeba 20. Ale Emča je drobek 🙂

2. čer 2022
avatar

@nordjane já věřím, že ho dobře prodáme. A nechceme to nechávat, třeba Adámkovi vůbec sedět nebude. Takže barva čistě holčičí 🙂

2. čer 2022
avatar

@buzetka co, co? Na půdě? 🙈😁

2. čer 2022
avatar

@ivakalinova jj už z nich odrostla 😀 Máme tam 14 a 16... snad na nich ještě bude jezdit nějaké naše dítko 🙂

2. čer 2022
avatar

@buzetka držím pěsti, aby nějaké další dítko jezdilo 🍀

2. čer 2022
avatar

@ivakalinova tak to jo... My meli 16 klasiku asi 8kg, ted ma 20" a k vanocum bych rada superior fly 24" 😁

2. čer 2022
avatar

@nordjane už 24 😲 To je tak velký?

2. čer 2022
avatar

@ivakalinova noo, mě přijde tak akorát 🤣 má teď cca 117cm a 18kg 😁 to víš 24" jede už jinak... Začal ji brát bráchovi 🤣 omluv kvalitu, je screen z videa 🤦‍♀️

3. čer 2022
avatar

@nordjane to jo, to vypadá akorát. Emča by si rozbila čumák 😁

3. čer 2022
avatar

@nordjane jj, mladší měl pak už vždycky stejně velké kolo jako o 2r starší ségra, nebude přeci jezdit na malym, ne? co na tom, že byl o hlavu menší (no ale zase namakanější a silnější kluk, že)

3. čer 2022
avatar

@ivakalinova děti se učí rychle 😁 mě bylo líto kupovat lehké kolo na chvilku... Loni přesedlal na 20" po bráchovi a říkala jsem, že k narozkám dostane lehkou 20" ať pořád nedědí.... Jenže sehnat kolo bylo nemožné a v březnu jsem pak koukala, že už zmákne v pohodě 24" 🤣 a nechci mu ho dávat jen tak🤦‍♀️ no a pak nás čeká pro staršího už dospělácký na malým rámu 🤣🤦‍♀️

3. čer 2022
avatar

Prosím te, kupovali jste někde osobně nebo přes stránky se dá sehnat s nějakou slevou? Taky shanime 🙂 Kuju 💐

14. čer 2022
avatar

@janinasvecova ve Strakonicích jsme kupovali 🙂

15. čer 2022