Přesně! Ta sova je děsně vtirava😂
Ale tak vždycky se dá vypnout nebo “definitivně” schovat.
Ať se libi 🙂
11. zář 2022
Brudra a sovu taky máme a kraji s ani pořád. Na to že je z pepca, má výdrž a hraje hezké písničky a říkanky.
11. zář 2022
Bruder bych ještě schovala😉
11. zář 2022
ivakalinova
autor@mons já ho schovala🙂
12. zář 2022

Letěla jedna včelka, letěla jedna včelka, mám z ty sovy tik, jen ji vidím 😁😁😁