icon

Jestli mě něco opravdu baví, tak je to pečení ❤️

A nejlepší je pak ta pochvala od Emči a manžela 🙂

1
avatar

Ja chci taky. Alespon recept prosim

sticker
12. črc 2022
avatar

Také prosím recept🙏

12. črc 2022
avatar

Máš to krásné 🙂

12. črc 2022
avatar

JJ, peces krasne - jsi sikovna 🙂)

12. črc 2022
avatar

@klko
@hlukacz holky, nechce se mi to přepisovat, může být takto?
Lze udělat koláč na plech nebo tyhle koláčky. Těsto je opravdu vynikající 🙂

12. črc 2022
avatar

@leiladelly Heli, ty jsi zlatá ❤️

12. črc 2022
avatar

@drzticka81 moc děkuji, opravdu mě to baví ❤️

12. črc 2022
avatar

@ivakalinova Však je to pravda, máš to krásné, krásné a určitě výborné koláče, krásné zátiší, a především krásná holčička 🙂 Všechno "made with love" 🙂

12. črc 2022
avatar
12. črc 2022
avatar

Majolka je majonéza??

13. črc 2022
avatar

@zuzurox ano 🙂

13. črc 2022
avatar

Krasné 😊 jaká je prosím myšlena malá majolka, ta v sáčku? Děkuji 😉

13. črc 2022
avatar

@dundee88 taková ta v plastové vaničce🙂

14. črc 2022