kuš!
A my se teprve balíme k moři 😁 Brr Vánoce, ja jsem takovej Grinch 🧟
Už shromažďuji dárky 😂😂🙈
ja to mám takto...a samozrejme sa teším.
Umíš "potěšit" 😀 Ale musím přiznat, že jsem včera koupila synovi první dárek (jen nevím jestli na Vánoce nebo svátek, který má taky v prosinci)
Nevadí, jako každý rok, já už mám skoro všechno 🙂
Teď už se těším 🤗 je po létě, tak teď můžu 😍😍 dneska jsem začala nakupovat vánoční dárky. 🤗
Já teď ziju podzimem 😉🤩ale na to období se také tesim
utíká to strašně! Ale nevadí, začínám se těšit. Letos to bude obzvlášť super, protože starší syn dostane vysněný dárek, bude skákat metr vysoko. Těším se na jeho reakci 🙂 Jo a taky už nějaké dárky mám.
Nemám nic a nemám nápad, fakt ne! Akorát dcerři chceme pořídit chytrý hodinky + zmínila se o budíku synovi nevím vůbec...mají všechno, nechtějí nic nějak spešl, že by po něčem prahli...tak asi budou bez dárků.
Já se právě dozvěděla že nevyléčitelná optimistka letos nedělá akční bojovku pro starší děti a tak přemýšlím zda hledat jinde nebo prostě budem bez bojovky, byl to náš hezký společný čas.❤️
Dárky neřeším, kluci píší na konci listopadu o 3 dárky a ty dostanou, my si nedáváme a rodičům letos asi jídlo a alkohol.
Každopádně toto odpočítávání mně připomnělo Šanci😉
@ninive211 nejhorší je, že to musim vymejšlet dvojmo- tchýňa mi dá peníze, ať si koupim a nejlépe i zabalim nadílku sama. A moje máma je jak prdlá (jedno jediný vnouče), takže u nich má Zeblená darů víc než doma a máti si to zaboha nechce nechat vysvětlit, že mi to vadí. Jo, svátky pohody 😀 😀 😀
Já už se taaaak těším 🎄♥️
Mame doma prvni darek, dnes manzel vyzvedl pro syna pocitac, chteli jsme ho koupit uz minuly rok, ale ty ceny byly strasne prestreleny, jak chybely cipy ci co 😀. Ted byl za rozumnou cenu a nechteli jsme cekat chvili pred Jeziskem, jelikoz to zase zbytecne cena vystreli. @mon_88017 ja si dnes take objednala darek, jako nevim, zda vydrzim az do vanoc 😀
@petronelka20 já si naštěstí koupila takovej, kterej budu potřebovat až na jaře (novej spacák), tak snad vydržim, letos už asi do lesa spát nepudu 😀 😀 😀
@mon_88017 ja si objednala takovy kycovity nahrdelnik, nemohla jsem ho tam ale za tu cenu nechat. Mi manzel hned rikal, ze je dobrej, ze uz ma tedy pro me darek a to zatim nic nevybiral 😀😀



Héééč, včera sem objednala první vánoční dárek. PRO SEBE 😅