Myslím, ze jsme měli oranžový.
Měli jsme ho a babička pak ještě dýl. Ta na to měla ještě navlíkací helmu na hlavu, dala si natáčky, helmu napojila na fén a tak to sušila.
Mamka má a ještě funguje…😂
Rodiče stále pouzivaji
Nechala jsem si ho když babička zemřela na památku. Měla ho strašně ráda, byl slepovaný už několikrát, i jí mamka chtěla koupit nový ale babička nechtěla.
Měli jsme oranžový, byl strašně moc hlučný😀
My ho máme pořád a funguje, na nahřátí čehokoliv je super 🙂
Tchyne ho dodneška používá 🙈 co na tom, ze jsme ji koupili onehda k Vánocům novy. Uplne si vybavim ten smrad kdyz se pustí
Mamka měla ještě nedávno 😉
A tenhle znáte? Babička ho měla v oranžové 😆
Měly jsme doma oranžový 🙂
@nadulka87 Moje babička měla oranžový. občas jsem s ním vysušila vlasy. měla jsem ho moc ráda.
Přesně tento bílý jsme měli jako rodina my. Byl hlučný.
Známe, máme...
No abych neznala…….doma jsme ho měli roky. Moje babička delala kadernici a používala přesně takový a ještě ten samy oranžový. Mám dojem, ze je používá pořád 😄
Máme doma ,oranžový 👍😂používá dcera
Stále máme doma funkční 😉
Znám, ten dokázal pěkně házet jiskry.
Máme přesně ten stejný doma😃 jdu ho hned hledat😉 myslím, ze furt funguje👍
Mami ho stále používá.
Mati ho stale ma a je funkcni. 🙂



Ještě před 4 roky jsme ho měli na zahradě na rozfoukání dřevěného uhlí v grilu 👍👍😂