Jak se prosím čistí? Mám Rowenta parní mop s vysavačem a poslední dobou mi přijde, že je parní mop nějaký ucpaný... to mám ten odvapnovac do nádobky na vodu?
Taky mne zajímá jak se čistí, mám tenhle a po pravdě jsem ani netušila že se na nějak " čistit"
Já ho začala používat minulý týden. Tak krásně vytřeno jsme ještě neměli. Používala jsem mop vileda,celou dobu spokojenost,ale tohle je jiná třída 👍
@caki ja si ten hadr pred kazdym vytrenim v necem namocim - bud Sanytol na podlahy nebo tak neco 🙂 aby to opravdu i odmastilo atd.
holky a jde to použít i na vynil??
@szabickovi ty jo super nápad děkuji 😊
@kata46 taky mi trvalo nez me to napadlo 😂 ale ne to bezva.
Muzu se zeptat - je to jenom na podlahy nebo to zvladne i kachlikove steny v koupelne? (Technicky). Dekuji 🙂
@caki žádný saponát, jen voda 🙂
Taky se zeptám, kde se dá koupit čistič do pressovače? Dívala jsem se v obchodě a asi jsem ho minula.
@karchinka
@marietaka holky, stačí ten odvapňovač nalít do nádržky na vodu, zapnout a nechat pařit 🙂
@desdemona003 je to jiné, úplně jiné 🙂
@szabickovi ale to je dobrý nápad, to mě nenapadlo 👍
@vlasicka na vinyl pouze systémem click, na lepený se používat nesmí 🙈
@voskovkyapastelky já dělám i stěny, mám na to extra hadr 🙂
@gerzovajana mívali ho v DM. My máme presovač, tak používám čistič DeLonghi 🙂
@ivakalinova děkuji, kouknu☺
@ivakalinova díky za info 🙂
@gerzovajana před chvílí jsem ho z DM objednala - pro mou mamku 🙂
Ahojky, mužu se zeptat s jakým mopem jak klasickým tak parním jsi nejvíce spokojená? Zvažují koupi nového mopu a na ten parní mám taky zálusk. Akorát je toho hodně a nevím který vybrat. 😌 Máme stejnou dlažbu jako máte vy. Proto mne zajímá i tvůj názor. ☺️
uvažujji o něm


Jeee já si ho dneska koupila v Lidlu a pecka... jen prosím te, trosku mi vadí, ze se nepoužívá žádný přípravek na podlahy....