icon
1 / 1
avatar

Jeee já si ho dneska koupila v Lidlu a pecka... jen prosím te, trosku mi vadí, ze se nepoužívá žádný přípravek na podlahy....

11. led 2021
avatar

Jak se prosím čistí? Mám Rowenta parní mop s vysavačem a poslední dobou mi přijde, že je parní mop nějaký ucpaný... to mám ten odvapnovac do nádobky na vodu?

11. led 2021
avatar

Taky mne zajímá jak se čistí, mám tenhle a po pravdě jsem ani netušila že se na nějak " čistit"

11. led 2021
avatar

Já ho začala používat minulý týden. Tak krásně vytřeno jsme ještě neměli. Používala jsem mop vileda,celou dobu spokojenost,ale tohle je jiná třída 👍

11. led 2021
avatar
11. led 2021
avatar

@caki ja si ten hadr pred kazdym vytrenim v necem namocim - bud Sanytol na podlahy nebo tak neco 🙂 aby to opravdu i odmastilo atd.

11. led 2021
avatar

holky a jde to použít i na vynil??

11. led 2021
avatar

@szabickovi ty jo super nápad děkuji 😊

11. led 2021
avatar

@kata46 taky mi trvalo nez me to napadlo 😂 ale ne to bezva.

11. led 2021
avatar

Muzu se zeptat - je to jenom na podlahy nebo to zvladne i kachlikove steny v koupelne? (Technicky). Dekuji 🙂

11. led 2021
avatar

@caki žádný saponát, jen voda 🙂

11. led 2021
avatar

Taky se zeptám, kde se dá koupit čistič do pressovače? Dívala jsem se v obchodě a asi jsem ho minula.

11. led 2021
avatar

@karchinka
@marietaka holky, stačí ten odvapňovač nalít do nádržky na vodu, zapnout a nechat pařit 🙂

11. led 2021
avatar

@desdemona003 je to jiné, úplně jiné 🙂

11. led 2021
avatar

@szabickovi ale to je dobrý nápad, to mě nenapadlo 👍

11. led 2021
avatar

@vlasicka na vinyl pouze systémem click, na lepený se používat nesmí 🙈

11. led 2021
avatar

@voskovkyapastelky já dělám i stěny, mám na to extra hadr 🙂

11. led 2021
avatar

@gerzovajana mívali ho v DM. My máme presovač, tak používám čistič DeLonghi 🙂

11. led 2021
avatar

@ivakalinova děkuji, kouknu☺

11. led 2021
avatar

@ivakalinova díky za info 🙂

11. led 2021
avatar

@gerzovajana před chvílí jsem ho z DM objednala - pro mou mamku 🙂

11. led 2021
avatar

Ahojky, mužu se zeptat s jakým mopem jak klasickým tak parním jsi nejvíce spokojená? Zvažují koupi nového mopu a na ten parní mám taky zálusk. Akorát je toho hodně a nevím který vybrat. 😌 Máme stejnou dlažbu jako máte vy. Proto mne zajímá i tvůj názor. ☺️

12. led 2021
avatar

uvažujji o něm

19. led 2021